Objednávanie:

Môžete si vybrať mandalu z našej ponuky v tomto Katalógu (pošlite mi, prosím, konkrétny link na mandalku, ktorú si objednávate - aby som ju nemusela prácne hľadať a zisťovať, ktorú máte na mysli (link je odkaz, na ktorý si stačí kliknúť - a hneď sa mi vybalia podrobnosti mandaly) - na priloženej fotke som link zakrúžkovala červenou),

alebo pre Vás môžeme vytvoriť nový originál - napíšte nám, aký problém by mala Vaša mandala liečiť, prípadne akú túžbu by Vám mala pomôcť splniť. Ak sa neviete rozhodnúť, akú mandalu práve teraz najviac potrebujete, stačí, keď nám o sebe napíšete pár riadkov - aká ste povaha, čo máte radi a čo Vám momentálne v živote najviac chýba (prípadne Váš dátum narodenia a Vaše obľúbené farby), a my Vám navrhneme, aká mandala by sa pre Vás teraz najviac hodila.

Mandaly si, prosím, objednávajte písomne na adrese info@zharmonizujsa.sk. V objednávke, prosím, uveďte cieľ, ktorý má Vaša mandala pritiahnuť. Čím konkrétnejší zámer pre svoju mandalu určíte, tým silnejší a rýchlejší bude jej účinok.

Pomocou mandaly môžete liečiť choroby, medziľudské vzťahy i finančné problémy. Pri objednávke mandaly ako darčeka pre niekoho z Vašich blízkych je vhodné uviesť pár riadkov o ňom - aká je povaha, čo má rád a po čom v živote najviac túži (prípadne jeho dátum narodenia a jeho obľúbené farby). Pri objednávke Mandaly na pritiahnutie ideálneho partnera sa nemyslí ideálny partner ako ideálny človek, ale partner, ktorý sa svojimi vlastnosťami ideálne hodí k Vašim - teda spojením týchto dvoch pováh dôjde k ideálnej kombinácii. V objednávke takejto mandaly, prosím, uveďte 3 najvýraznejšie vlastnosti žiadateľa a 3 vysnívané vlastnosti pre ideálneho partnera, ktorého má mandala pritiahnuť.