Ako mandaly kódujem:

V roku 2014 som objavila knihy Svět bez hranic a Kurz precitnutia od Joe Vitaleho, a to znamenalo v mojom živote obrovský prevrat. Opisuje sa v nich špeciálna  metóda liečenia havajského liečiteľa Ihaleakala Hew Lena - citujem: "Je to príbeh o liečiteľovi, ktorý pracoval pre nemocnicu s mentálne narušenými zločincami na Havaji a títo zločinci boli nebezpeční. Boli buď pod vplyvom sedatív, alebo každý deň dostávali elektrické šoky. Zamestnanci nemocnice to nezvládali a odchádzali. Psychológovia nastúpili a po mesiaci museli odísť - nevedeli to prekonať. Po chodbe musel človek chodiť pritisnutý chrbtom o stenu, pretože mal strach, že ho niekto napadne. Sestričky, lekári, sociálni pracovníci - všetci odtiaľ utekali. Bolo to pekelné miesto. Keď doktor Hew Len tú prácu prijal, vyhlásil:

Budem pracovať pre nemocnicu, ale nebudem v osobnom styku s pacientmi. Naštudujem si ich chorobopisy a zostavím pre nich svoju vlastnú liečbu z bezpečného prostredia svojho domu.

Pomocou tejto metódy pomohol vyliečiť všetkých mentálne chorých zločincov a urobil to tým, že sa odovzdal Božstvu a prevzal stopercentnú zodpovednosť za všetko, čo sa dialo. Jeho cieľom nebolo vyliečiť ich, ale vyliečiť seba. A zjavne to fungovalo. Veta: MÁM ŤA RÁD je veľmi mocná. Je to mantra, ktorá môže zmeniť našu planétu. Doktor Hew Len to opakuje Božstvu. Robil to pre každého pacienta. V priebehu niekoľkých mesiacov títo pacienti nepotrebovali elektrické šoky a prestali brať silné sedatíva. Počas šiestich mesiacov boli niektorí dokonca prepustení. V priebehu dvoch rokov bolo celé oddelenie vyhlásené za vyliečené a prepustené."

Ak pracujem na vlastnom vnútri, zmení sa vonkajší svet

"Všetkých ľudí s ich problémami si k sebe magneticky priťahujeme. Funguje tu tzv. zákon rezonančnej príťažlivosti. Tie osoby v skutočnosti reprezentujú, ako sa my cítime. Hovoríme o tienistej stránke nášho života, o tej časti, na ktorú sa nechceme pozrieť. No môžeme to zmeniť. Existuje niečo ako subpersonalita, ktorá verí všetkému, čo druhí hovoria. Takže namiesto zaoberania sa inými ľuďmi sa sústredím na svoje vlastné vnútro. Všetko sa samo preskladá paralelne s tým, čo sa deje vo vašom vnútri. Máte omnoho viac kontroly, než ste si kedy boli schopní predstaviť. Keď zmeníte svoje vnútro, zmení sa vonkajší svet."

Joe Vitale

Proces tvorby mandaly:

Tvorba každej mandaly je rituál, založený na práci s energiami. V podstate ide o to, že preskladám energie, ktoré Váš problém vytvorili, a ich nové usporiadanie spustí rozpúšťanie problému a nastolenie želanej situácie. Pri tomto procese využívam princíp starodávneho havajského liečenia ho´oponopono, pri ktorom z Vás nasajem emóciu, spojenú s Vaším problémom, a uzavriem ju v sebe. Tým pocítite dočasnú úľavu - no to je len začiatok. Uzavretím Vašej emócie preberám za Váš problém 100%-tnú zodpovednosť - presne ako svetoznámy havajský liečiteľ Ihaleakala Hew Len. Negatívne emócie filtrujem nasledovne: najprv ich bez odporu naplno prežijem, aby som ich mohla skúmať, analyzovať a vyťažiť z nich všetky výhody, ktoré so sebou prinášajú. Následne sa otvorím Univerzálnej Láske, ktorá je najsilnejšou energiou vo vesmíre, a nechám ju na negatívne emócie v sebe pôsobiť. Ona ich svojou nežnou silou postupne rozpúšťa, pričom mi zosiela pre adresáta mandaly rôzne užitočné odkazy. Obsah týchto odkazov je naplnený múdrosťou a pozitívnou energiou, ktorú intuitívne kódujem do mandaly použitím adekvátnych vzorov, farieb a drahokamov. Výsledný obrazec sa tak stáva energetickým žiaričom s vysokou frekvenciou, ktorý do priestoru vyžaruje energiu vyriešeného problému a nastoľuje v živote adresáta mandaly želaný stav. Účinnosť každej mandaly sa na fyzickej úrovni postupne prejavuje zvyčajne najneskôr do roka od jej dokončenia.

Zdroj informácií: